TRILLIAN Blue lommetørkle

Rating:
97.5% of 100
På lager
SKU
HS1541
kr 139,00
Gylden Fleur de Lis på mørkeblå base
Materiale
100% vevd silke
Bredde
28 cm
Lengde
28 cm

Beskrivelse

Å kneppe opp en knapp eller to tar umiddelbart vekk formaliteten til ethvert antrekk. Til tross for det stilige valget av skjorte vil styrken i Trillians enkle, men klassiske design i dresslommen motveie eventuelle potensielle, stilistiske overdrivelser helt perfekt .

Produktomtaler

4.88
97.5 % of 100
8 Produktanmeldelse(r)
Customer Reviews
Vis per side
  1. 100 % of 100
    Perfekt!

    Gjennomgang av Anonyme

    Posted on

  2. 100 % of 100
    Et skikkelig fint lommetørkle med akkurat det mønsteret (fransk lilje) og fargene jeg lette etter. En annen stor overraskelse var at jeg kunne bruke begge sider av lommetørkleet. På den andre siden er fargene omvendt.

    Gjennomgang av Anonyymi

    Posted on

  3. 100 % of 100
    Vakkert utformet

    Gjennomgang av Jason

    Posted on

  4. 100 % of 100

    Gjennomgang av anaïs DEBONNE

    Posted on

  5. 100 % of 100
    Superpraktisk, stilig og masse slipsoppbevaring

    Gjennomgang av Marie-christine

    Posted on

  6. 100 % of 100
    Veldig stilig og fint lommetørkle.

    Gjennomgang av Rickard

    Posted on

  7. 80 % of 100

    Gjennomgang av Gäst

    Posted on

  8. 100 % of 100
    Jeg kjøpte flere lommer direkte fra Tieroom - frakt og levering gikk veldig raskt: etter tre dager hadde jeg dem allerede i postkassen min (i Wien). Søt pakket, fantastisk kvalitet, flott stoff, rike og veldig klare farger og lommetørklene har akkurat passe størrelse - kort sagt, jeg er veldig, veldig fornøyd med kjøpet mitt! Absolutt anbefaling!

    Gjennomgang av Valerian Edwabny

    Posted on

Vis per side